Po roku otvárame prvé dvere

Je rok od štartu výstavby projektu Byty Villinki v bratislavskej Karlovej Vsi a sme nesmierne radi, že vám môžeme predstaviť náš novo otvorený prezentačný byt. Po prípravných prácach prišla konečne tá doba, kedy vám môžeme ukázať, že to s fínskym štýlom bývania myslíme naozaj vážne.

Kontaktujte nášho predajcu YIT Home na telefónnom čísle 0903 223 222 alebo mailom yithome@yit.sk a príďte sa nadýchať severskej atmosféry.

Fínsky štýl bývania znamená byť obklopený prírodnými materiálmi a minimalistickým dizajnom

Na čo sa môžete v prezentačnom byte tešiť?

Celý návrh je založený na hľadaní individuality. Byt má poskytnúť komfort, priestorové riešenia a kvalitu detailného prevedenia. Prezentačný byt sa nesie v duchu fínskeho bývania a dizajnu, pričom jeho základnými črtami sú elegancia spojená s jednoduchosťou a funkčnosťou. Moderný vzdušný štýl je to, čo severania považujú za prirodzené a pohodlné. V kontraste s prevažujúcou bielou akcentuje najmä drevený materiál, dodávajúci interiéru prírodný ráz, čo Fíni tak milujú.  

Byty Villinki - prezentačný byt

Priestor a svetlosť sa tiahne celým bytom až k priestrannej terase s nádherným výhľadom. Čaká vás úžasný pohľad na rakúsku panorámu a Karloveskú dolinu s pohodlia priestrannej lodžie. Príďte si to vychutnať.


Byt však nie je výnimočný iba fínskym štýlom ale aj kvalitným prevedením. Vybraní boli iba tí najlepší výrobcovia, ktorí zodpovedajú nášmu vysokému štandardu. 

Byty Villinki - prezentačný byt

Na dotvorenie absolútnej fínskej pohody je tu pre vás pripravená možnosť požiadať aj o saunu priamo vo vašom byte . Tak sa oddychuje vo fínskom štýle. 

Príďte si pozrieť škandinávsky minimalizmus v projekte Byty Villinki do Karlovej Vsi neďaleko Líščieho údolia. Byt je sprístupnený od 26. októbra 2013 a prehliadku si môžete dohodnúť s naším predajcom . Rád vám poskytne bližšie informácie o štandarde a prezentačným bytom vás osobne prevedie. 

Tešíme sa na vás!